ASM120 w ścisłym finale konkursu INNOVATOR MAŁOPOLSKI 2012!

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma wzięła udział w konkursie Innovator Małopolski 2012, którego organizatorem było Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska; współorganizatorem: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Rozwoju Gospodarczego.

Do konkursu zaproszeni zostali  przedsiębiorcy, posiadający siedzibę swojej firmy na terenie województwa małopolskiego. Najważniejszym warunkiem wzięcia udziału w rywalizacji było opracowanie własnej nowej technologii, innowacyjnego rozwiązania produktowego, usługowego, marketingowego lub organizacyjnego, a także korzystanie z oferty polskich ośrodków badawczo-naukowych. Do konkursu zgłosiło się 47 mikro, małych i średnich firm z Małopolski różnych branż.

Do pierwszego  etapu zakwalifikowano 37 a drugiego  18 przedsiębiorstw. Wśród nich nie mogło braknąć oczywiście naszej firmy, która zgłosiła do konkursu swój innowacyjny na skalę światową  produkt – demagnetyzer ProDevice ASM120. Jak każdy z półfinalistów,  przeszliśmy gruntowny audyt technologiczny dokonany przez niezależnych ekspertów. Nasz produkt został poddany ocenie pod kątem innowacyjności.  W kategorii mikroprzedsiębiorstw spośród 11 firm zakwalifikowaliśmy się do ścisłego finału. Nagrodę Innovator Małopolski otrzymał jednak nasz konkursowy konkurent – firma VIS INVENTIS sp. z o.o. za technologię termoizolacji przeszkleń. Serdecznie gratulujemy!

Zakwalifikowanie się do tzw. „finałowej dwójki” to dla nas jednak ogromny sukces i znak, iż nasz produkt należy do jednych z najbardziej innowacyjnych projektów.  Przypominamy, że demagnetyzer ProDevice ASM120 to jedyny w świecie degausser  z funkcjonalnością pre-paid!

ProDevice degausser