DLA END-USERA

Jeśli potrzebujesz skasować nośniki magnetyczne  w sposób trwały, bezpieczny i zgodny z obowiązującym prawem w zakresie niszczenia danych, wybierz demagnetyzer ProDevice. To pierwszy polski degausser generujący pole elektromagnetyczne o mocy 20.000 gauss , który  gwarantuje całkowicie bezpieczne i skuteczne usunięcie informacji  z nośników nawet o wysokiej koercji.  Idealny do kasowania danych zarówno ze sprawnych jak i uszkodzonych taśm magnetycznych lub dysków.
Wybierz jedno z rozwiązań, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości:

1.  Kup demagnetyzer

Zapytaj o cenę demagnetyzera tutaj>>

2. Wypożycz demagnetyzer

Urządzenie posiada zaimplementowaną technologię Pre-Paid Management System  (PPMS), która pozwala na zaprogramowanie degaussera  na z góry określona ilość cykli kasowania.  Jeśli zajdzie potrzeba,  przy pomocy dedykowanego oprogramowania w każdej chwili możesz doładować  wypożyczone urządzenie na kolejny wolumen jednostek niszczenia  danych.
Zapytaj o cenę wypożyczenia demagnetyzera tutaj>>

3.  Zamów usługę demagnetyzacji w siedzibie swojej firmy

Jeśli zależy Ci na skutecznym  skasowaniu danych w siedzibie Twojej firmy, zrealizujemy usługę w miejscu przez Ciebie wskazanym.  Gwarantujemy skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami.  Dysponujemy przeszkolonymi pracownikami i działamy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa  definiowanymi przez prawo. Każdy z etapów usługi jest odpowiednio dokumentowany, masz całkowitą kontrolę nad procesem na każdym etapie jego realizacji. Po zakończeniu usługi wystawiamy stosowny certyfikat, potwierdzający poprawność skutecznego skasowania danych.
Zapytaj o usługę  demagnetyzacji w siedzibie Twojej firmy tutaj>>

4. Skasuj nośniki u nas

Wyślij do nas nośniki które mają zostać zdemagnetyzowane, a my zrealizujemy usługę w naszej firmie.  Jeśli boisz się o bezpieczeństwo dysków czy taśm, wypożyczymy Ci specjalistyczne walizki do ich transportu. Gwarantujemy skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami.  Dysponujemy przeszkolonymi pracownikami i działamy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa  definiowanymi przez prawo. Każdy z etapów usługi jest odpowiednio dokumentowany, masz całkowitą kontrolę nad procesem na każdym etapie jego realizacji. Po zakończeniu usługi wystawiamy stosowny certyfikat, potwierdzający poprawność skutecznego skasowania danych.
Zapytaj o usługę demagnetyzacji w siedzibie naszej firmy tutaj>>

>> Więcej informacji na temat demagnetyzerów.