ProDevice na Małopolskich Targach Innowacji 2012

W ubiegły piątek (12.10.2012) na płycie Małego Rynku w Krakowie odbyła się kolejna edycja Małopolskich Targów Innowacji. Organizatorem był Małopolski Urząd Marszałkowski w Krakowie pod patronatem Ministra Gospodarki RP.

Producent demagnetyzera ProDevice ASM120 – firma DISKUS Polska –  zakwalifikował się jako wystawca w tym prestiżowym wydarzeniu, gdzie kryterium wyboru była szeroko pojęta innowacyjność przedsiębiorstw. Firmy wystawiennicze  musiały wykazać się tym, że ich produkty, stosowane technologie czy też świadczone usługi są innowacyjne – tzn. nowatorskie, wyjątkowe i konkurencyjne.

W czasie imprezy na około 50 stoiskach można było zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie  kosmetologii jak też zobaczyć urządzenia przydatne w domu i firmie, a także najnowsze technologie do gier komputerowych.

DISKUS Polska zaprezentował innowacyjne na skalę światową urządzenie do kasowania danych – demagnetyzer ProDevice ASM120. Zainteresowanie produktem było spore, dlatego szkoda że impreza trwała tylko jeden dzień…

Wszystkim, którzy odwiedzili na targach stoisko –   serdecznie dziękujemy!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA