Wrota Małopolski: Z serii „Poznaj Wystawców Małopolskich Targów Innowacji”

Artykuł w oryginale tutaj>>

DISKUS Polska to nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma działająca w branży IT. Celem spółki jest tworzenie kompleksowych i zaawansowanych rozwiązań dla biznesu, gwarantujących bezpieczeństwo danych w zakresie ich przechowywania, kasowania i zarządzania(…).

(…)Firma w swojej ofercie posiada demagnetyzer ProDevice ASM120. Jest to innowacyjne na skalę światową urządzenie, które dzięki nowoczesnej technologii PPMS umożliwia zdalne doładowanie na określona ilośc cykli oraz programowanie dowolnej ilości cykli po przekroczeniu których następuje automatyczna blokada. Jest to również pierwszy polski demagnetyzer generujący pole elektryczne o mocy 11 000 gauss.

Nasza wiedza, doświadczenie i pozycja rynkowa potwierdzona jest licznymi certyfikatami, między innymi ISO 9001:2008, Gepard Biznesu i Przejrzysta Firma – mówi Tomasz Filipów, prezes zarządu firmy. – Stawiamy na poszerzanie kompetencji i nieustanny rozwój, czego efektem jest wprowadzenie do oferty innowacyjnych produktów dla Data Center oraz pierwszego w świecie demagnetyzera opartego na technologii Pre-Paid Management System.

31.08.2012
www.malopolska.pl